• +48 666 106 956
  • kursy@bigben.com.pl
  • Cieszkowskiego 37F, Swarzędz

Kurs w zakresie Business English

URS W ZAKRESIE BUSINESS ENGLISH

Dla kogo?

Kurs dedykowany dla osób, które już posiadają podstawowe umiejętności w porozumiewaniu się w języku obcym i chcą uzupełnić swoją wiedzę w zakresie języka biznesu.

Jak wyglądają zajęcia?

Kurs zakłada zapoznanie Kursantów ze specjalistycznym słownictwem i zagadnieniami gramatycznymi, co ułatwi skuteczne posługiwanie się językiem obcym w świecie biznesu. Słuchacze zostaną przygotowani na użycie języka obcego w typowych sytuacjach biznesowych – rozmowy telefoniczne, tworzenie korespondencji i dokumentów, techniki prezentacji i negocjacji itp. Dodatkowo, w trakcie zajęć Słuchacze mają praktyczną możliwość wykorzystania swoich umiejętności na podstawie różnorodnych materiałów stymulujących oraz gier językowych.

Kto prowadzi zajęcia?

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów posiadających wykształcenie wyższe kierunkowe – tytuł magistra filologii.

Jak tworzone są grupy?

Kursanci podzieleni są na grupy pod względem poziomu zaawansowania na podstawie testu poziomującego i krótkiej rozmowy.

Jak długo trwa kurs?

Kurs obejmuje 65 60-minutowych spotkań z częstotliwością 2 razy w tygodniu w roku szkolnym i kończy się wydaniem certyfikatu potwierdzającego ukończenie kursu wraz z opisem poziomu znajomości języka.

Czy kurs przygotowuje do egzaminów językowych?

W ramach kursu możemy przygotować Słuchaczy do certyfikatów językowych- Business English Certificate (Preliminary, Vantage, Higher) lub TOEIC. Nasza Szkoła jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym ETS GLOBAL i organizujemy sesje egzaminacyjne dla Naszych Słuchaczy