• +48 666 106 956
  • kursy@bigben.com.pl
  • Cieszkowskiego 37F, Swarzędz

Kurs dla młodzieży szkolnej

Dla kogo?

Dzieci mają naturalną łatwość w poznawaniu języków obcych. Dlatego warto wykorzystać tą umiejętność już od wczesnych lat! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty obejmującej kursy dla młodzieży szkolnej.

Jak wyglądają zajęcia?

Główny nacisk kładziemy na kształtowanie umiejętności porozumiewania się i opanowania podstawowych reguł gramatycznych, tak by uczeń miał jak największą swobodę porozumiewania się na swoim poziomie znajomości języka. Umiejętność rozumienia ze słuchu jest rozwijana poprzez słuchanie m.in. piosenek, a nowe słownictwo z łatwością jest zapamiętywane w trakcie czytania tekstów, komiksów, opowiadań lub artykułów dopasowanych do zainteresowań uczniów. Podstawą zajęć są stymulujące gry językowe, zadania językowe z wykorzystaniem różnorodnych rekwizytów (maskotek, kart obrazkowych, plakatów) oraz filmów DVD i nagrań. Zajęcia oparte są na podręcznikach renomowanych wydawnictw oraz materiałów przygotowywanych przez naszą Szkołę. Gwarantujemy, że uśmiech będzie wypełniał zajęcia, a postęp będzie szybko zauważalny!

Kto prowadzi zajęcia?

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów posiadających wykształcenie wyższe kierunkowe –              tytuł magistra filologii.

W jaki sposób tworzone są grupy?

Uczniowie podzieleni są na grupy ze względu na wiek i zdobyte już umiejętności.

Jak długo trwa kurs?

Kurs dla młodzieży szkolnej obejmuje w roku szkolnym 65 spotkań 45-mintuowych i odbywa się dwa razy w tygodniu.

Czy kurs obejmuje przygotowanie do Testu Ósmoklasisty?

Kurs dla uczniów 8 klasy szkoły podstawowej obejmuje przygotowanie do Testu Ósmoklasisty – gruntowną powtórkę gramatyczno-leksykalną przed testem, który określa poziom znajomości języka obcego ucznia na koniec edukacji w szkole podstawowej.