• +48 666 106 956
  • kursy@bigben.com.pl
  • Cieszkowskiego 37F, Swarzędz

Kurs dla dzieci

Dla kogo?

Dzieci mają naturalną łatwość w poznawaniu języków obcych. Dlatego warto wykorzystać tę umiejętność już od wczesnych lat! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty obejmującej kursy dla dzieci już od 6-go roku życia.

Jak wyglądają zajęcia?

Główny nacisk kładziemy na kształtowanie umiejętności porozumiewania się i opanowania podstawowych reguł gramatycznych, tak by uczeń miał jak największą swobodę komunikowania się na swoim poziomie znajomości języka. Umiejętność rozumienia ze słuchu jest rozwijana poprzez słuchanie m.in. piosenek, a nowe słownictwo z łatwością jest zapamiętywane w trakcie czytania fascynujących opowiadań, bajek i komiksów. Podstawą zajęć są stymulujące gry językowe, zadania językowe z wykorzystaniem różnorodnych rekwizytów (maskotek, kart obrazkowych, plakatów) oraz filmów DVD i nagrań. Zajęcia oparte są na podręcznikach renomowanych wydawnictw oraz materiałów przygotowywanych przez naszą Szkołę. Gwarantujemy, że uśmiech będzie wypełniał zajęcia, a postęp będzie szybko zauważalny!

Kto prowadzi zajęcia?

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów posiadających wykształcenie wyższe kierunkowe – tytuł magistra filologii.

W jaki sposób tworzone są grupy?

Uczniowie podzieleni są na grupy ze względu na wiek i zdobyte już umiejętności.

Jak długo trwa kurs?

Kurs dla dzieci j obejmuje w roku szkolnym 65 spotkań 45-mintuowych i odbywa się dwa razy w tygodniu.