Kurs dla młodzieży szkolnej

Dla kogo?

Dzieci mają naturalną łatwość                w poznawaniu języków obcych. Dlatego warto wykorzystać tą umiejętność już od wczesnych lat! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty obejmującej kursy dla młodzieży szkolnej.

Jak wyglądają zajęcia?

Główny nacisk kładziemy na kształtowanie umiejętności porozumiewania się i opanowania podstawowych reguł gramatycznych, tak by uczeń miał jak największą swobodę porozumiewania się na swoim poziomie znajomości języka. Umiejętność rozumienia ze słuchu jest rozwijana poprzez słuchanie m.in. piosenek, a nowe słownictwo z łatwością jest zapamiętywane w trakcie czytania tekstów, komiksów, opowiadań lub artykułów dopasowanych do zainteresowań uczniów. Podstawą zajęć są stymulujące gry językowe, zadania językowe z wykorzystaniem różnorodnych rekwizytów (maskotek, kart obrazkowych, plakatów) oraz filmów DVD i nagrań. Zajęcia oparte są na podręcznikach renomowanych wydawnictw oraz materiałów przygotowywanych przez naszą Szkołę. Gwarantujemy, że uśmiech będzie wypełniał zajęcia, a postęp będzie szybko zauważalny!

Kto prowadzi zajęcia?

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów posiadających wykształcenie wyższe kierunkowe –              tytuł magistra filologii.

W jaki sposób tworzone są grupy?

Uczniowie podzieleni są na grupy ze względu na wiek i zdobyte już umiejętności.

Jak długo trwa kurs?

Kurs dla młodzieży szkolnej obejmuje w roku szkolnym 65 spotkań 45-mintuowych i odbywa się dwa razy w tygodniu.

Czy kurs obejmuje przygotowanie do Testu Ósmoklasisty?

  • Kurs dla uczniów 8 klasy szkoły podstawowej obejmuje przygotowanie do Testu Ósmoklasisty – gruntowną powtórkę gramatyczno-leksykalną przed testem, który określa poziom znajomości języka obcego ucznia na koniec edukacji w szkole podstawowej.

MOŻESZ NAM ZAUFAĆ


Satysfakcja naszych Słuchaczy jest dla nas najważniejsza. Dlatego dużo czasu poświęcamy na udoskonalanie naszej oferty tak, aby móc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientom.

Nasze kursy wyróżnia:

  • profesjonalizm
  • wykwalifikowana kadra
  • nowoczesne metody nauczania
  • komfortowe warunki do nauki
  • przyjazna atmosfera
  • atrakcyjne ceny

umów się na test poziomujący!

+48 666 106 956
telefon kontaktowy