Kurs w zakresie Business English

Dla kogo?

Kurs dedykowany dla osób, które już posiadają podstawowe umiejętności           w porozumiewaniu się w języku obcym       i chcą uzupełnić swoją wiedzę w zakresie języka biznesu.

Jak wyglądają zajęcia?

Kurs zakłada zapoznanie Kursantów ze specjalistycznym słownictwem                      i zagadnieniami gramatycznymi, co ułatwi skuteczne posługiwanie się językiem obcym w świecie biznesu. Słuchacze zostaną przygotowani na użycie języka obcego w typowych sytuacjach biznesowych – rozmowy telefoniczne, tworzenie korespondencji i dokumentów, techniki prezentacji i negocjacji itp. Dodatkowo, w trakcie zajęć Słuchacze mają praktyczną możliwość wykorzystania swoich umiejętności na podstawie różnorodnych materiałów stymulujących oraz gier językowych.

Kto prowadzi zajęcia?

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów posiadających wykształcenie wyższe kierunkowe –              tytuł magistra filologii.

Jak tworzone są grupy?

Kursanci podzieleni są na grupy pod względem poziomu zaawansowania na podstawie testu poziomującego i krótkiej rozmowy.

Jak długo trwa kurs?

Kurs obejmuje 65 60-minutowych spotkań z częstotliwością 2 razy w tygodniu w roku szkolnym i kończy się wydaniem certyfikatu potwierdzającego ukończenie kursu wraz z opisem poziomu znajomości języka.

Czy kurs przygotowuje do egzaminów językowych?

W ramach kursu możemy przygotować Słuchaczy do certyfikatów językowych- Business English Certificate (Preliminary, Vantage, Higher) lub TOEIC. Nasza Szkoła jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym ETS GLOBAL i organizujemy sesje egzaminacyjne dla Naszych Słuchaczy

MOŻESZ NAM ZAUFAĆ


Satysfakcja naszych Słuchaczy jest dla nas najważniejsza. Dlatego dużo czasu poświęcamy na udoskonalanie naszej oferty tak, aby móc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientom.

Nasze kursy wyróżnia:

  • profesjonalizm
  • wykwalifikowana kadra
  • nowoczesne metody nauczania
  • komfortowe warunki do nauki
  • przyjazna atmosfera
  • atrakcyjne ceny

umów się na test poziomujący!

+48 666 106 956
telefon kontaktowy